Finał konkursu dla gimnazjalistów

Wyniki XIII edycji Konkursu Filozoficznego „W drodze ku mądrości”

2015/2016 – lista rankingowa

Lokata Imię/imiona Nazwisko Tytuł
1. Weronika Justyńska laureat
2. Anna Harasimiuk laureat
2. Julia Lenart laureat
2. Mariusz Makos laureat
3. Franciszek Bielowicki laureat
3. Joanna Gruszecka laureat
4. Maja Premceska laureat
4. Hubert Tomecki laureat
4. Antonina Zaleska laureat
5. Lena Wojciechowicz laureat
6. Alicja Olczykowska laureat
7. Dominika Suchecka laureat
8. Adam Deryło laureat
8. Aleksandra Filipiuk laureat
9. Aleksandra Maria Hamny laureat
10. Aniela Bańkowicz laureat
10. Witold Kraszewski laureat
10. Franciszek Ogidel laureat
10. Oskar Maksymilian Telech laureat
11. Zofia Orłowska laureat
12. Anna Borowska laureat
12. Hanna Kubaszewska laureat
13. Hanna Stacewicz laureat
14. Natalia Neuber laureat
15. Katarzyna Markowska laureat
16. Maria Staszkiewicz finalista
17. Helena Kordasiewicz finalista
18. Michał Matczak finalista
19. Ula Tomczuk finalista
20. Filip Andrzej Barański finalista
20. Janina Frejlak finalista
20. Michał Nowicki finalista
21. Herbert Nessel finalista
21. Zofia Pędzich finalista
22. Lena Bogdańska finalista
22. Mateusz Wiciński finalista
23. Zuzanna Olszewska finalista
23. Marek Uszyński finalista
23. Małgorzata Wasilewska finalista
24. Kaja Bubak finalista
24. Gabriela Kowalewska finalista
24. Marta Kozłowska finalista
25. Jan Akonom finalista
25. Antoni Janowski finalista
25. Natalia Krajewska finalista
25. Zofia Mikow finalista
26. Izabela Kowalik finalista
27. Maciej Czajkowski finalista
27. Gabriela Grzanka finalista
27. Agnieszka Mankiewicz finalista
28. Zofia Bartuzi finalista
28. Agata Calińska finalista
28. Alicja Mizerska finalista
28. Julia Popławska-Latała finalista
29. Dorota Dębek finalista
30. Anna Gocławska finalista
30. Jan Kurpiński finalista
30. Emilia Staszewska finalista
31. Natalia Kowalczyk finalista
31. Julia Stadnicka finalista
32. Maciej Gardzielik finalista
32. Jagoda Lodzińska finalista
32. Michał Papiernik finalista
33. Agata Paszke finalista
33. Tomasz Supeł finalista
34. Krzysztof Kowalski finalista
35. Justyna Michalak finalista
36. Mateusz Afelt finalista
36. Mariola Janiszewska finalista
36. Julia Rajtor finalista
37. Alina Łazewska finalista
38. Ewa Głowacka finalista
39. Emma Ceryngier finalista
40. Witold Karol Marynowski finalista
40. Zuzanna Niewiadomska finalista
41. Ida Szymańska finalista
42. Magdalena Strzyczkowska finalista
43. Weronika Grzybowska finalista
43. Paulina Sobiech finalista

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *