Olimpiada Filozoficzna

Lista osób zakwalifikowanych do zawodów centralnych XXVIII Olimpiady Filozoficznej

LP KOMITET OKRĘGOWY OF NAZWISKO IMIĘ KLASA NAZWA SZKOŁY
1 BIAŁYSTOK EJLAK Filip II I LO im. M. Konopnickiej
2 BIAŁYSTOK SOSNOWSKI Sebastian III VI LO im. Króla Zygmunta Augusta
3 BIAŁYSTOK ZBOROWSKI Szymon III I LO im. T. Kościuszki
4 BIELSKO-BIAŁA BUDZYN Kinga III V LO
5 BIELSKO-BIAŁA KOTAS Marek III ZS nr 1, III LO
6 BIELSKO-BIAŁA ŚLEZIŃSKI Michał I ZS Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego
7 CZĘSTOCHOWA GONDEK Urszula III II LO im. H. Malczewskiej
8 CZĘSTOCHOWA SOŁTYSIAK Mikołaj II IX LO im. C. K. Norwida
9 DOLNOŚLĄSKI CHOIŃSKI Michał III II LO im. Jana Pawła II
10 DOLNOŚLĄSKI JASZEK Marcin III III LO im. A. Mickiewicza
11 DOLNOŚLĄSKI WODZIŃSKI Jan I XIV LO im. Polonii Belgijskiej
12 DOLNOŚLĄSKI WOLNIEWSKI Filip II VII LO imj. K.K.Baczyńskiego
13 GDAŃSK DERESZKIEWICZ Michał I II LO im. B. Chrobrego
14 GDAŃSK DETLAF Tomasz I VI LO im. W. Sierpińskiego
15 GDAŃSK KORNOWICZ Mikołaj II II LO im. B. Chrobrego
16 GDAŃSK KOŚNIK Anna III II LO im. B. Chrobrego
17 GDAŃSK MICKIEWICZ Adriana III VI LO im. W. Sierpińskiego
18 GDAŃSK SIEDLECKI Krzysztof III V LO im. S. Żeromskiego
19 GDAŃSK SKÓRZYBÓT Igor II I LO im. S. Żeromskiego
20 GDAŃSK SOBISZ Michał III III LO im. A. Osieckiej
21 GDAŃSK STRYCZYŃSKA Katarzyna II V LO im. S. Żeromskiego
22 GDAŃSK WIŚNIEWSKA Agata II II LO im. B. Chrobrego
23 GDAŃSK WYSOCKA Kinga III ZSO nr 2 II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza
24 KATOWICE FICK Jakub III I LO im. J. Słowackiego
25 KATOWICE GLUCH Dagmara II II LO im. S. Staszica
26 KATOWICE GRUSZKA Jan III I LO im. J. Słowackiego
27 KATOWICE HERMANN Adam II III LO im. A. Mickiewicza
28 KATOWICE HRYNIEWIECKA Katarzyna III I LO im. L. Kruczkowskiego
29 KATOWICE KŁOSEK Rafał I I LO im. E. Dembowskiego
30 KATOWICE PORĘBSKI Szymon II II LO im. S. Żeromskiego
31 KATOWICE SOWIŃSKI Antoni III IV LO im. Orląt Lwowskich
32 KATOWICE SZLĄZAK Jan I III LO im. A. Mickiewicza
33 KIELCE ANDURA Jakub III I LO Collegium Gostomianum
34 KIELCE LUBAŃSKI Paweł II I LO Collegium Gostomianum
35 KIELCE SPIECHA Aleksandra II LO im. M. Curii-Skłodowskiej
36 KRAKÓW BEŁZA Barbara 1 V LO im. A. Witkowskiego
37 KRAKÓW BIELSKA Magdalena    
38 KRAKÓW DYGA Alicja III V LO im. A. Witkowskiego
39 KRAKÓW JEGOROV Andryi II V LO im. A. Witkowskiego
40 KRAKÓW KASPERSKI Jakub III V LO im. A. Witkowskiego
41 KRAKÓW LUNN Hugo II V LO im. A. Witkowskiego
42 KRAKÓW SKOWRON Maja   V LO im. A. Witkowskiego
43 KUJAWSKO-POMORSKI LESZCZYŃSKA Magdalena III ZSO nr 6, VI LO
44 KUJAWSKO-POMORSKI LEWICKA Oliwia II X LO im. S. Banacha
45 KUJAWSKO-POMORSKI MORAWSKI Wiktor II ZSO nr 6, VI LO
46 KUJAWSKO-POMORSKI NAJMOWICZ Weronika III ZSO nr 6, VI LO
47 KUJAWSKO-POMORSKI SŁOMIŃSKI Kamil III II LO
48 KUJAWSKO-POMORSKI TUROWSKI Zenon II X LO im. S. Banacha
49 KUJAWSKO-POMORSKI ZIELAS Maja II X LO im. S. Banacha
50 LUBLIN JASIURSKA Patrycja II I LO im. S. Staszica
51 LUBLIN KUŹNIA Agata II I LO im. S. Staszica
52 LUBLIN MISZCZUK Natalia II I LO im. S. Staszica
53 LUBLIN RZĄŻEWSKI Mikołaj III I LO im. S. Staszica
54 LUBLIN SITOI Oliwia III I LO im. S. Staszica
55 LUBLIN TRUBIŁOWICZ Aleksander III XXI LO im. Św Stanisława Kostki
56 LUBLIN ZYŚKO Mira II Prywatne Gimnazjumi Liceum im. Królowej Jadwigi
57 ŁÓDŹ POBUDEJSKA Anna III I LO im. T. Kosciuszki
58 ŁÓDŹ STAROŃ Aleksandra III VIII LO im. A. Asnyka
59 ŁÓDŹ ZIELIŃSKI Cezary II III LO im. M. Kopernika
60 OLSZTYN BAŁASZ Kacper   LO im. Bojowników o Polskośc Warmi
61 OLSZTYN SZUSZYŃSKA Alicja   LO im. W.Kętrzyńskiego
62 OLSZTYN ŚMIEJA Piotr III XII LO im. MiG. Dietrichów
63 OPOLE KACZMAREK Aleksandra II Z.S I pLacówek Oświatowych im. E. Godlewskiego
64 OPOLE KUBEC Agata II ZSO nr II Publiczne LO nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickirj
65 OPOLE MROHS Dominik II ZSO nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie
66 POZNAŃ CHRZANOWIECKA Olga I XVI LO
67 POZNAŃ MIKSTACKI Jędrzej I I LO im. H. Kołłątaja
68 POZNAŃ NOWAKOWSKI Kewin II I LO im. M. Skłodowskiej-Curie
69 POZNAŃ RYCHTANEK Marcel   III LO im. Św J. Kantego
70 POZNAŃ ZIĘBA Wojciech II LO im. Św Marii Magdaleny
71 POZNAŃ ŻARCZYŃSKI Damian II II LO im. K. K. Baczyńskiego
72 RADOM DULEWICZ Justyna III VI LO im. J. Kochanowskiego
73 RADOM KURZAWA Ada I VI LO im. J. Kochanowskiego
74 RZESZÓW MAŚ Bartłomiej II Publiczne LO in. Jana Pawła II
75 RZESZÓW NIEDZIELA Przemysław II II LO im. Ks. Jana Twardowskiego
76 RZESZÓW WASILEWSKI Tomasz III IV LO im. M. Kopernika
77 SIEDLCE GRULA Tomasz III IV LO im. Jana Pawła II
78 SIEDLCE WIŚNIEWSKI Aleksander II ZSO, I LO im. J.I. Kraszewskiego
79 SKIERNIEWICE BARAŃSKI Piotr III LO w Warce
80 SKIERNIEWICE KARASIEWICZ Jakub III Klasyczne LO im. Ks. S. Konarskiego
81 SKIERNIEWICE OLCZYK Klaudia III Klasyczne LO im. Ks. S. Konarskiego
82 SKIERNIEWICE WOJENKA Przemysław II Klasyczne LO im. Ks. S. Konarskiego
83 SZCZECIN BASSA Karolina II XIII LO
84 SZCZECIN KOZIEŁ Katarzyna III XIII LO
85 SZCZECIN SAWERA Alekx II XIII LO
86 WARSZAWA BIELIŃSKA Agata III XXVII LO im. T. Czackiego
87 WARSZAWA CUDEK Franciszek I II LO im. S. Batorego
88 WARSZAWA CYGAŃSKI-BOLSKI Kajetan II XXVII LO im. T. Czackiego
89 WARSZAWA DYBALSKA Monika III I S LO ”Bednarska”
90 WARSZAWA GORECKI Jakub III LXIV LO im. S. I. Witkiewicza
91 WARSZAWA HOŁUB Julia II V LO im. Ks. J. Poniatowskiego
92 WARSZAWA HYRLIK Agata II LXIV LO im. S. I. Witkiewicza
93 WARSZAWA JELEŃSKA Julia III 2 Społeczne LO im. P.Jasienicy
94 WARSZAWA KROTOSKA Jagna III Wielokulturowe L Humanistyczne im. J. Kuronia
95 WARSZAWA MAJ Apolonia III LXIV LO im. S. I. Witkiewicza
96 WARSZAWA MARCZYŃSKI Piotr III XXVIII im. J. Kochanowskiego
97 WARSZAWA MNETRYCKI Tytus III Niepubliczne LO Fundacji Królowej św Jadwigi
98 WARSZAWA MOTRENKO Kacper III XXVII LO im. T. Czackiego
99 WARSZAWA OLEŚ Krzysztof II LXIV LO im. S. I. Witkiewicza
100 WARSZAWA PACZEŚNIAK Piotr I XXVII LO im. T. Czackiego
101 WARSZAWA PASEK Jakub III XLI LO im. J. Lelewela
102 WARSZAWA PIŚKO Magdalena III 2 Społeczne LO im. P.Jasienicy
103 WARSZAWA POŁAWSKA Michalina III LXIV LO im. S. I. Witkiewicza
104 WARSZAWA RETELEWSKI Jan III LXIV LO im. S. I. Witkiewicza
105 WARSZAWA ROGALEWICZ Liwia II LXIV LO im. S. I. Witkiewicza
106 WARSZAWA SARBIŃSKI Aleksander II S Gimnazjum nr 20
107 WARSZAWA SŁABY Kamil I LXIV LO im. S. I. Witkiewicza
108 WARSZAWA TRIANDAFILIDIS Nino I II LO im. S. Batorego
109 WARSZAWA ZAWADOWSKI Jan II 2 S. LO im. P. Jasienicy
110 WARSZAWA ZETUNA-KOWALCZYK Omar III XLVIII LO im. E. Dembowskiego
111 WARSZAWA ZYŚKO Marta III XXVIII LO im. J. Kochanowskiego
112 WARSZAWA ŻEBROWSKI Tomasz III LXXXV LO KĄT
113 ZIELONA GÓRA BORTACKA Gabriela II I LO im. E. Dembowskiego
114 ZIELONA GÓRA JUSZCZAK Sebastian III II LO im. M. Skłodowskiej-Curiie
115 ZIELONA GÓRA PUCHACEWICZ Kacper III I LO im. E. Dembowskiego

 

One Comment

  1. […] W powyższych zestawieniach opieramy się na danych podanych na stronie OF. Dziękujemy Przemkowi Staroniowi za korekty […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *