Kwalifikacja do zawodów etapu centralnego XXIX OF

Zapraszamy do zapoznania się z listą uczniów zakwalifikowanych do zawodów etapu centralnego XXIX Olimpiady Filozoficznej.

Lista uczniów zakwalifikowanych do zawodów etapu centralnego XXIX OF – do pobrania tutaj.

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem XXIX OF wszyscy uczniowie, którzy przystąpią do zawodów etapu centralnego Olimpiady otrzymają tytuł finalisty.

Informujemy ponadto, że uczestnicy OF mają prawo wglądu do testu, eseju oraz protokołu oceny Komisji Kwalifikacyjnej. Szczegółowe informacje dotyczące zasad organizacji wglądu dostępne są tutaj. W okręgu warszawskim wgląd do prac dla uczniów, którzy nie zostali zakwalifikowani do zawodów centralnych, będzie możliwy: 30.03.2017 w siedzibie Biura KGOF w godzinach 17-18:30 oraz 04.04.2017 w siedzibie Biura KGOF w godzinach 16-17:30. W innych okręgach termin wglądu zostanie ustalony w porozumieniu z KOOF w odpowiedzi na wniosek uczestnika Olimpiady.

5 Comments

  1. Zgodnie z wczorajszymi ustaleniami została założona grupa na Facebooku przeznaczona dla uczestników OF pragnących się zintegrować, podzielić swoimi poglądami, wspólnie pofilozofować itp. Nazwa to „Młodzi Filozofowie” (może ulec zmianie, jeśli będzie na nią lepszy pomysł).
    Link: https://www.facebook.com/groups/189205628252276/

  2. Wysłałam Dorocie zaproszenie do znajomych, kiedy zaakceptuje mogę stworzyć grupę 😉

    1. A zatem czas oczekiwania się zakończył.Teraz czas przygotować się na podróż do stolicy 🙂