KOOF w Warszawie – Rekomendacje do etapu centralnego

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami rekomendacji KOOF w Warszawie do etapu centralnego XXXI Olimpiady Filozoficznej lista do pobrania tutaj

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem OF, kwalifikacja do zawodów centralnych ma charakter dwustopniowy. Pierwszym etapem jest rekomendacja udzielona przez właściwy Komitet Okręgowy, drugim – proces kwalifikacji przeprowadzony przez Komisję Kwalifikacyjną, powołaną w tym celu przez przewodniczącą Komitetu Głównego OF. Komisja Kwalifikacyjna kwalifikuje do zawodów III stopnia tych uczestników Olimpiady, którzy uzyskali najlepsze wyniki w skali całego kraju. Ostateczne wyniki kwalifikacji zostaną ogłoszone na stronie internetowej Olimpiady w drugiej połowie marca.

6 Comments

 1. Bernard z Clairvaux pisze:

  Czy można oczekiwać wyników już w tym tygodniu?

  1. Czyny, nie imiona, definiują człowieka pisze:

   Byłoby miło, biorąc pod uwagę, że za 23 dni mamy etap centralny. Ale różnie to bywa z roku na rok. Czasem miesiąc, czasem półtora, a czasem blisko dwóch trzeba czekać. Ale możliwe, że już w tym. Przynajmniej ja liczę na świętowanie lub topienie smutków w ten piątek…

 2. Herbert pisze:

  Bardzo wszyscy byśmy byli wdzięczni za podanie wyników w tym tygodniu

  1. Julia pisze:

   TAK PROSIMY

 3. zirytowany już pisze:

  Wiemy, że prace komisji są praco- i czasochłonne, ale przygotowanie do trzeciego etapu również, więc naprawdę miło byłoby dostać już wyniki.

 4. Jan Molina pisze:

  Wyniki kwalifikacji do finały tegorocznej Olimpiady zostaną opublikowane na stronie internetowej w dniach 25-26.03 (poniedziałek/wtorek). Bardzo proszę o jeszcze kilka dni cierpliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *