KOOF w Warszawie – Rekomendacje do etapu centralnego

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami rekomendacji KOOF w Warszawie do etapu centralnego XXXI Olimpiady Filozoficznej lista do pobrania tutaj

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem OF, kwalifikacja do zawodów centralnych ma charakter dwustopniowy. Pierwszym etapem jest rekomendacja udzielona przez właściwy Komitet Okręgowy, drugim – proces kwalifikacji przeprowadzony przez Komisję Kwalifikacyjną, powołaną w tym celu przez przewodniczącą Komitetu Głównego OF. Komisja Kwalifikacyjna kwalifikuje do zawodów III stopnia tych uczestników Olimpiady, którzy uzyskali najlepsze wyniki w skali całego kraju. Ostateczne wyniki kwalifikacji zostaną ogłoszone na stronie internetowej Olimpiady w drugiej połowie marca.

19 Comments

 1. Ego Hegla pisze:

  Nastroje tu takie, że zaraz „Marsz intelektualistów” Kaczmarskiego się spełni. Wydaje mi się, że jutro z rana będą wyniki. Trzeba tylko zasnąć i rano odświeżać.

  1. tralalala, te nazwy naprawdę są śmieszne pisze:

   Ja obstawiam koło południa może jakoś o 11
   Może konkursik kto będzie bliżej?

   1. Ego Hegla pisze:

    Obstawiam 10:35. Stawiam 5 tomów Realego.

    1. św. Jan od krzyża pisze:

     Obstawiam 13

 2. potężny hrzonszcz pisze:

  „Istnieje elita niespokojnych, reszta to ludzkość” Emil Cioran

 3. Niecierpliwy pisze:

  Proszę Państwa, jak długo można czekać? Jak młodzież ma się przygotować w dwa tygodnie do finału? To nie jest w porządku.

  1. tralalala pisze:

   Był teorytycznie czas od 16 lutego, zresztą i tak III etap jest dosyć banalny w treści, a ci co są zdolni do laureata raczej powinni być pewni swojego przejścia dalej i już od dawna się uczyć. Cierpliwość to naprawdę przydatna cecha, polecam.

   1. Kasia pisze:

    Chyba, że są sceptykami:
    Sceptyk jest to myśliciel stanowczo przekonany o niepewności wszelkich przekonań.

   2. jacquees pisze:

    Nie jest banalny w treści. W najgorszej sytuacji są maturzyści, skąd mają wiedzieć do czego się uczyć? Od 16 lutego był czas żeby się, uczyć, to prawda. Ale prawie tyle samo czasu miała organizacja olimpiady, żeby sprawdzić prace. Walka o swoje to naprawdę przydatna cecha, polecam

    1. tralalala, te nazwy naprawdę są śmieszne pisze:

     Ale tutaj nie ma o co walczyć, PTF może robić co chce, bo organizuje olimpiadę i w zasadzie od wielu już lat wyniki są tak późno. Matura maturą, ale na olimpiadę (i na maturę w zasadzie też)był czas przez całe 3 lata, więc nie ma co narzekać, że nie wiadomo czego się uczyć, skoro można było się uczyć wcześniej. Poza tym czy powinno się uczyć filozofii dla jakiejś śmiesznej olimpiady, czy dla samego siebie?

   3. Wk*****na pisze:

    Nie zgadzam się. Myślę, że większość uczestników świadoma jest, że nie dostanie się dalej jeśli ktoś przegoni ich choćby o punkt.

   4. Wk*****na pisze:

    Poza tym, mamy jeszcze szkołę, a niektórzy również własne problemy.

    1. tralalala, te nazwy naprawdę są śmieszne pisze:

     Osobiste problemy są problemami osobistymi, przejmowanie się nimi leży w zakresie obowiązków tego, którego dotyczą

 4. Jan Molina pisze:

  Wyniki kwalifikacji do finały tegorocznej Olimpiady zostaną opublikowane na stronie internetowej w dniach 25-26.03 (poniedziałek/wtorek). Bardzo proszę o jeszcze kilka dni cierpliwości.

 5. zirytowany już pisze:

  Wiemy, że prace komisji są praco- i czasochłonne, ale przygotowanie do trzeciego etapu również, więc naprawdę miło byłoby dostać już wyniki.

 6. Herbert pisze:

  Bardzo wszyscy byśmy byli wdzięczni za podanie wyników w tym tygodniu

  1. Julia pisze:

   TAK PROSIMY

 7. Bernard z Clairvaux pisze:

  Czy można oczekiwać wyników już w tym tygodniu?

  1. Czyny, nie imiona, definiują człowieka pisze:

   Byłoby miło, biorąc pod uwagę, że za 23 dni mamy etap centralny. Ale różnie to bywa z roku na rok. Czasem miesiąc, czasem półtora, a czasem blisko dwóch trzeba czekać. Ale możliwe, że już w tym. Przynajmniej ja liczę na świętowanie lub topienie smutków w ten piątek…