Wyniki I etapu XXIX OF – KOOF w Warszawie

Komitet Okręgowy Olimpiady Filozoficznej w Warszawie

Wyniki etapu szkolnego zawodów pierwszego stopnia

XXIX Olimpiady Filozoficznej w Warszawie

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Kwalifikacja do kolejnego etapu Olimpiady

1

Bieńkowski Filip

XXXIII LO

Tak

2

Branecka Adrianna

LXIV LO

Tak

3

Charęża Miranda

LVII LO

Nie

4

Chmielnicki Michał

V LO

Tak

5

Cudek Franciszek

II LO

Tak

6

Dagil Joanna

II LO

Tak

7

Dąbrowski Paweł

XXIV LO

Nie

8

Deja Karolina

III LO

Tak

9

Dembińska Marcelina

VIII LO

Tak

10

Deryto Adam

Tak

11

Ditkowska Magdalena

XLII LO

Tak

12

Dłubak Mateusz

IX LO

Tak

13

Dowbor-Baczyńska Maria

XXVII LO

Tak

14

Filipek Jakub

XIV LO

Tak

15

Filipiuk Aleksandra

II LO

Tak

16

Frąckowiak Jan

Tak

17

Gosk Maja

XXX LO

Nie

18

Gromadzka Alicja

LXXX LO

Tak

19

Grzeszkiewicz Karolina

2 SLO

Tak

20

Helman Julia

2 SLO

Tak

21

Hyrlik Agata

LXIV LO

Tak

22

Januszkiewicz Antonina

Tak

23

Jaskólski Filip

XII LO

Tak

24

Jaszczuk Maksymilian

V LO

Tak

25

Jaszczura Agata

2 SLO

Tak

26

Kaczyńska Paulina

XIV LO

Tak

27

Kalinowska Wiktoria

Tak

28

Kamiński Jakub

ZS nr 22

Nie

29

Kandalska Aleksandra

CXXXVII LO

Tak

30

Kawala Anna

Tak

31

Kaźmierczak Jan

LO nr 50

Tak

32

Kądziela Jagna

I SLO

Tak

33

Klefas Paweł

LXIV LO

Tak

34

Kostrzewa Jacek

2 SLO

Tak

35

Kowalik Izabela

LO Płock

Nie

36

Kowalski Mateusz

Tak

37

Koźluk Jarosław

21 SLO

Tak

38

Kubacz Laura

LXIV LO

Tak

39

Kurzyp Kacper

Tak

40

Łukasik Aleksandra

LVII LO

Nie

41

Łukaszek Krzysztof

2 SLO

Tak

42

Maciejewska Julia

II LO

Tak

43

Malesa Kacper

ZS nr 22

Nie

44

Marczyńska Anna

2 LO

Tak

45

Matłosz Helena

LXIV LO

Tak

46

Matysiak Monika

VIII LO

Tak

47

Michalak Justyna

XXXIII LO

Tak

48

Mikosza Wiktor

2 SLO

Tak

49

Minasiewicz Julia

21 SLO

Tak

50

Mocki Dawid

Tak

51

Możdżyński Jan Maurycy

LXI LO

Tak

52

Neska Jakub

XLI LO

Tak

53

Niedziałek Maria

LXIV LO

Tak

54

Nowicki Michał

LXIV LO

Tak

55

Ogidel Franciszek

Gimnazjum nr 58

Tak

56

Oleś Krzysztof

LXIV LO

Tak

57

Orłowska Zofia

XXVIII LO

Tak

58

Pacześniak Piotr

XXVII LO

Tak

59

Paszkowski Piotr

Tak

60

Pawlak Bruno

LO nr 43

Tak

61

Piasecka Aleksandra

LXIV LO

Tak

62

Pietrzak Paulina

XVII LO

Tak

63

Piotrowska Maria

2 SLO

Tak

64

Piwowarski Mikołaj

II LO

Tak

65

Polak Damian

Tak

66

Polański Jakub

XII LO

Tak

67

Pomiński Michał

LO nr 81

Tak

68

Radzimińska Anna

XXVII LO

Tak

69

Radziszewski Maksymilian

LXXX LO

Tak

70

Rembalska Weronika

LXXXI LO

Tak

71

Rosińska Karolina

LO J. Kuronia

Tak

72

Skrobowski Filip

Gimnazjum nr 45

Tak

73

Skrobowski Maks

2 SLO

Tak

74

Skrodzki Jeremi

LO Filmowe

Tak

75

Słaby Kamil

LXIV LO

Tak

76

Słowiński Sebastian

LO J. Kuronia

Tak

77

Stadnicka Julia

XXXIII LO

Tak

78

Szczepańska Milena

XVIII LO

Tak

79

Thrabota Aleksandra

I SLO

Tak

80

Triandafilidis Nino

II LO

Tak

81

Uszyński Marek

XXXIII LO

Tak

82

Wegner Karolina

LO J. Kuronia

Tak

83

Wiśniewski Hubert

IV LO

Tak

84

Witkowska Sandra

III LO

Tak

85

Wojciechowska Karolina

II LO

Tak

86

Woźniak Klaudia

X LO

Tak

87

Wyjadłowska Julia

LO nr 32

Tak

88

Zakrzewska Ewa

VI LO

Tak

89

Zalewski Jakub

VIII LO

Tak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *