Finał Olimpiady Filozoficznej

Lista laureatów i finalistów XXVIII Olimpiady Filozoficznej

 

 

Egzamin centralny XXVIII OF
Wyniki uczestników
LP NAZWISKO IMIĘ Laureat -L, Finalista – F, Uczestnik – U
1 ZYŚKO Mira 1 miejsce
2 KASPERSKI Jakub 2 miejsce
3 MARCZYŃSKI Piotr 3 miejsce
4 ROGALEWICZ Liwia L
5 ZAWADOWSKI Jan L
6 PIŚKO Magdalena L
7 JUSZCZAK Sebastian L
8 WOLNIEWSKI Filip L
9 SŁABY Kamil L
10 RETELEWSKI Jan L
11 BASSA Karolina L
12 DYGA Alicja L
13 TRUBIŁOWICZ Aleksander L
14 YEGOROV Andriy L
15 WIŚNIEWSKI Aleksander L
16 BIELIŃSKA Agata L
17 HOŁUB Julia L
18 POBUDEJSKA Anna L
19 SARBIŃSKI Aleksander L
20 NOWAKOWSKI Kewin L
21 CUDEK Franciszek L
22 FICK Jakub L
23 NIEDZIELA Przemysław F
24 KOTAS Marek F
25 PUCHACEWICZ Kacper F
26 KROTOSKA Jagna F
27 BEŁZA Barbara F
28 SOSNOWSKI Sebastian F
29 HRYNIEWIECKA Katarzyna F
30 ZBOROWSKI Szymon F
31 BIELSKA Magdalena F
32 HYRLIK Agata F
33 SKOWRON Maja F
34 EJLAK Filip F
35 POŁAWSKA Michalina F
36 ZYŚKO Marta F
37 ZIELAS Maja F
38 KOZIEŁ Katarzyna F
39 MICKIEWICZ Adriana F
40 STAROŃ Aleksandra F
41 SŁOMIŃSKI Kamil F
42 KUBEC Agata F
43 KURZAWA Ada F
44 KORNOWICZ Mikołaj F
45 GMITAREK Kamil F
46 ŚLEZIŃSKI Michał F
47 GRUSZKA Jan F
48 JASIURSKA Patrycja F
49 MAJ Apolonia F
50 RADZIMIŃSKA Anna F
51 GORECKI Jakub F
52 MORAWSKI Wiktor F
53 ŁUKASZEK Krzysztof F
54 NAJMOWICZ Weronika F
55 MROHS Dominik F
56 DETLAF Tomasz F
57 SKROBOWSKI Maks F
58 STRYCZYŃSKA Katarzyna F
59 WOJENKA Przemysław F
60 SIEDLECKI Krzysztof F
61 JASZEK Marcin F
62 KARASIEWICZ Jakub F
63 PACZEŚNIAK Piotr F
64 TRIANDAFILIDIS Nino F
65 SKÓRZYBÓT Igor F
66 CHOIŃSKI Michał F
67 WYSOCKA Kinga F
68 KUŹNIA Agata F
69 OLCZYK Klaudia F
70 LEWICKA Oliwia F
71 BAŁASZ Kacper F
72 HERMANN Adam F
73 LESZCZYŃSKA Magdalena F
74 WIŚNIEWSKA Agata F
75 GLUCH Dagmara F
76 ŻEBROWSKI Tomasz F
77 PASEK Jakub F
78 LUNN Hugo F
79 ZIEMAK Ewa F
80 WODZIŃSKI Jan F
81 BORTACKA Gabriela F
82 SITOI Oliwia F
83 MAŚ Bartłomiej F
84 MOTRENKO Kacper F
85 KACZMAREK Aleksandra F
86 RZĄŻEWSKI Mikołaj F
87 METRYCKI Tytus F
88 SAWERA Alekx F
89 LUBAŃSKI Paweł F
90 GRULA Tomasz F
91 BUDZYN Kinga F
92 ZIELIŃSKI Cezary F
93 KOŚNIK Anna F
94 SOBISZ Michał F
95 WASILEWSKI Tomasz F
96 DERESZKIEWICZ Michał F
97 BARAŃSKI Piotr F
98 RYCHTANEK Marcel F
99 ŻARCZYŃSKI Damian F
100 ZETUNA-KOWALCZYK Omar F
101 SUSZCZYŃSKA Alicja F
102 JELEŃSKA Julia F
103 KŁOSEK Rafał F
104 MIKSTACKI Jędrzej F
105 SOŁTYSIAK Mikołaj F
106 TUROWSKI Zenon F
107 GONDEK Urszula F
108 OLEŚ Krzysztof F
109 SPIECHA Aleksandra U
110 MISZCZUK Natalia U
111 SOWIŃSKI Antoni U
112 KOOB Julia U
113 ANDURA Jakub U
114 DYBALSKA Monika U
115 CHRZANOWIECKA Olga U
116 DULEWICZ Justyna U
117 ZIĘBA Wojciech U
118 PORĘBSKI Szymon U
119 SZLĄZAK Jan U
120 CYGAŃSKI-BOLSKI Kajetan U
121 ŚMIEJA Piotr U

2 Comments

  1. epoche napisał(a):

    czy uczestniczy są uporządkowani według miejsc które zajęli?

  2. uczestnik napisał(a):

    Tak, są porządkowani wg miejsc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *