Wyniki I etapu OF KOOF w Warszawie

XXVIII Olimpiada Filozoficzna

Komitet Okręgowy Olimpiady Filozoficznej w Warszawie

Ocena prac pisemnych – etap szkolny 2015/2016

Nr

Nazwisko i imię

Szkoła

powiat

Decyzja o dopuszczeniu/niedopuszczeniu uczestnika do kolejnego etapu Olimpiady

1

Adamowicz Magdalena

LXXXI LO im. A. Fredry

warszawski zakwalifikowana

2

Andrushkevych Oleksandra Zespół Szkół Nr 113 warszawski Zakwalifikowana

3

Barkovskiy

Tatiana

LO De Cervantesa Zakwalifikowana

4

Bartosiak Paulina LXXXI LO A. Fredry Zakwalifikowana

5

Bielińska Agata XVII LO T. Czackiego Zakwalifikowana

6

Bocian Szymon Zespół Szkół Nr 73 Zakwalifikowany

7

Borucka Agata LXXXIII LO Zakwalifikowana

8

Burbicki Jan

LXXXI LO im. A. Fredry

warszawski Zakwalifikowany

9

Cudek Franciszek II LO im. Stefana Batorego warszawski Zakwalifikowany

10

Cygański-Bolski Kayetan XVII LO T. Czackiego Zakwalifikowany

11

Dąbrowski Paweł XXIV LO C.K. Norwida Zakwalifikowany

12

Dybalska Monika I SLO Zakwalifikowana

13

Gmurczyk Luiza Zespół Szkół Nr 73 Zakwalifikowana

14

Gorecki Jakub LXIV LO Witkacy Zakwalifikowany

15

Grabowski Frederic

XIV LO im. S. Staszica

warszawski Zakwalifikowany

16

Grabowski Jakub XIV LO S. Staszica Zakwalifikowany

17

Gromadzka Alicja LXXXI LO A. Fredry Zakwalifikowana

18

Grzeszkiewicz Karolina 2 Społeczne LO STO im. P. Jasienicy warszawski Zakwalifikowana

19

Hołub Julia V LO Ks. J. Poniatowskiego Zakwalifikowana

20

Hyrlik Agata Anna LXIV LO Witkacy Zakwalifikowana

21

Jaszczura Agata 2 Społeczne LO STO im. P. Jasienicy warszawski Zakwalifikowana

22

Jeleńska Julia 2 SLO Zakwalifikowana

23

Jędrych Radosław XLII LO M. Konopnickiej Zakwalifikowany

24

Kaczyńska Paulina XIV LO S. Staszica Zakwalifikowana

25

Kasprzykowski Mateusz I LO H. Sienkiewicza Płońsk Płońsk Zakwalifikowany

26

Kawala Anna LO Nr 50 Zakwalifikowana

27

Kaźmierczak Jan LO nr 50 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji warszawski Zakwalifikowany

28

Kiliszek Maciej V Lo im. Księcia Józefa Poniatowskiego warszawski Zakwalifikowany

29

Kocot Martyna XLII LO M. Konopnickiej Zakwalifikowana

30

Kostrzewa Jacek Antoni 2 SLO STO Zakwalifikowany

31

Kowalczyk Omar Zetuna XLVIII LO

E. Dembowskego

Zakwalifikowana

32

Krotoska Jagna Wielokulturowe Liceum Humanistyczne im. Jacka Kuronia warszawski Zakwalifikowana

33

Król Małgorzata Anna

XXXIII LO im. M. Kopernika

warszawski Zakwalifikowana

34

Kuklińska Zuzanna Zespół Szkół Nr 121 zakwalifikowana

35

Kulczycki Kosma I SLO Zakwalifikowana

36

Leone Karolina Zespół Szkół Nr 22 Zakwalifikowana

37

Lewińska Izabela XXVII LO im. Tadeusza Czackiego warszawski Zakwalifikowana

38

Lipska Joanna L LO Ruy Barbosy Zakwalifikowana

39

Lis Irena Maria VIII LO im. Króla Władysława IV warszawski Zakwalifikowana

40

Łukaszek Krzysztof

2 Społeczne LO STO im. P. Jasienicy warszawski Zakwalifikowany

41

Maciejewska Julia I SLO im. Maharadży Jam Saheba Digvijay Sinhji warszawski Zakwalifikowana

42

Maj Apolonia LXIV LO Witkacy Zakwalifikowana

43

Marczuk Julia XXX LO im. Jana Śniadeckiego warszawski Niezakwalifikowana

44

Marczyński Piotr XXVIII LO J. Kochanowskiego Zakwalifikowany

45

Matusak Magdalena V LO Ks J Poniatowskiego Zakwalifikowana

46

Mazurek Zofia LO Nr 50 Zakwalifikowana

47

Metrycki Tytus LO Królowej Jadwigi Zakwalifikowany

48

Motrenko Kacper XXVII LO T. Czackiego Zakwalifikowany

49

Mucha Maria XXI LO Hugo Kołłątaja Zakwalifikowana

50

Murawska Agata XVIIILO im. Jana Zamoyskiego warszawski Zakwalifikowana

51

Napiórkowska Maria XXVIII LO Kochanowskego zakwalifikowana

52

Neska Jakub

XLI LO im. Joachima Lelewela

warszawski

zakwalifikowany

53

Niedziałek Maria LXIV S.I. Witkiewicza zakwalifikowany

54

Nowak Mateusz Zespół Szkół Nr 22 niezakwalifikowany

55

Odrzywołek Maks LO Nr 50 zakwalifikowany

56

Oleś Krzysztof LXIV LO Witkacy zakwalifikowany

57

Olszewski Adam I SLO Zakwalifikowany

58

Pacześniak Piotr XXVII LO im. Tadeusza Czackiego warszawski Zakwalifikowany

59

Paczuska Aleksandra 2 SLO „STO” zakwalifikowana

60

Pasek Jakub XLI LO J. Lelewela Zakwalifikowany

61

Pilaszek Bartłomiej XXII LO L. Staffa Zakwalifikowany

62

Piotrowska Maria 2 SLO STO Zakwalifikowana

63

Pisarski Jędrzej

LXXXI LO im. A. Fredry

warszawski Zakwalifikowany

64

Piśko Magdalena 2 SLO STO Zakwalifikowana

65

Piwowar Zuzanna

LXXXI LO im. A. Fredry

warszawski Zakwalifikowana

66

Poławska Michalina LXIV LO Witkacy Zakwalifikowana

68

Przybysz Filip Artur VIII LO im. Władysława IV warszawski Zakwalifikowany

68

Pszczółkowska Angelika LO T. Kościuszki Gostynin Gostynin Zakwalifikowany

69

Radzikowski Maksymilian Igor

LXXXI LO im. A. Fredry

warszawski Zakwalifikowany

70

Radzimińska Anna Aleksandra LO Czackiego Zakwalifikowany

71

Retelewski Jan LXIV Witkacy Zakwalifikowany

72

Rogalewicz Liwia LXIV Witkacy Zakwalifikowana

73

Sarbiński Aleksander Społeczne Gimnazjum Nr 20 Zakwalifikowany

74

Skrobowski Filip Społeczne Gimnazjum „Dwójka” Zakwalifikowany

75

Skrobowski Maks 2 Społeczne LO STO im. P. Jasienicy warszawski Zakwalifikowany

76

Słaby Kamil LO S. I. Witkiewicza zakwalifikowany

77

Szczepańska Milena XVIII LO Zamoyskiego Zakwalifikowana

78

Szczepański Oskar I SLO im. Maharadży Jam Saheba Digvijay Sinhji warszawski Zakwalifikowany

79

Szpanowska Magda I SLO zakwalifikowana

80

Świętochowski Piotr VIII LO im. Władysława IV warszawski Zakwalifikowany

81

Triandafilidis Nino II LO im. Stefana Batorego warszawski zakwalifikowany

82

Waszkiewicz Radost

XIV LO im. S. Staszica

warszawski zakwalifikowany

83

Witkowska Aleksandra LVIII LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego warszawski Zakwalifikowana

84

Wnuk Joanna LXXXI LO A. Fredry Zakwalifikowana

85

Wojciechowska Karolina II LO im Stefana Batorego Zakwalifikowana

86

Wolniewicz Alicja XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego warszawski Zakwalifikowana

87

Woźniak Klaudia X LO Królowej Jadwigi Zakwalifikowana

88

Zawadowski Jan 2 SLO STO Zakwalifikowany

89

Ziemak Ewa Aleksandra II LO C.K. Norwida Ostrołeka Ostrołęka Zakwalifikowana

90

Zyśko Marta XXVIII LO J. Kochanowskiego Zakwalifikowana

91

Żebrowski Tomasz LXXXV LO „Kąt” warszawski Zakwalifikowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *